Vícedélkové lezení pro pokročilé

   Základy lezení máte již za sebou, na skalkách máte přelezeny spousty cest a láká Vás posunout se dále - resp. výše? Zkuste vyrazit do větších stěn a lézt sto a více metrové cesty, zakládat si vlastní jištění, budovat štandy a poznat tak další rozměr lezení. 

Co lze od kurzu očekávat: náplní bude hlavně problematika zakládání vlastního jištěni (vklíněnce, frendy, hexy,...), nácvik skobování, budování vlastních štandů ve stěně a postup lanového družstva při vícedélkovém lezení. Seznámíte se s různými vychytávkami, které Vám mohou ulehčit pobyt ve velké stěně. V případě zájmu se lze během kurzu naučit osazovat fixní jištění (nýty, borháhy) a vyzkoušet základy technického lezení.
Náročnost: střední, kurz je určen pro zájemce (lezce) se základními lezeckými zkušenostmi
Vhodný termín: celoročně s ohledem na aktuální podmínky
Doprava: vlastní - případně spolujízda s horským průvodcem
Lokalita: Vtáčník na Slovensku
Základní délka kurzu: 2 lezecké dny
Cena: 8.000 Kč při účasti 2 hostů (4.000 Kč/os)
Cena zahrnuje: služby horského průvodce s mezinárodním licencí UIMLA a instruktora lezení, který se Vám bude věnovat po celou dobu kurzu a zapůjčení chybějícícho lezeckého vybavení (přilba, vklíněnce, frendy, skoby, lana atd.)
Cena nezahrnuje: náklady na dopravu a ubytování
Doporučené vybavení: pohodlné sportovní oblečení, základní lezecké vybavení, cestovní doklady, menší lezecký batoh, lékarničku, slunečná brýle, láhev na vodu.

Poznámka: tento kurz je ideálně určen pro lezeckou dvojici nebo trojici jako individuální nabídka. S možností výběru termínu, délky kurzu, způsobu dopravy a ubytování.

Rezervační formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.